gototopgototop
تبلیغات
صفحه اصلی
کلام ناب

پیامبر صلى الله عليه و سلم فرمود:

‏«هرکس رمضان را روزه گرفته، و به دنبال آن شش روز از ماه شوال را نیز روزه بگیرد، مانند آن است که همیشه روزه داشته باشد.»

به روایت مسلم

نرم افزار المکتبه الشامله مجموعهای شامل 6111 عنوان از کتابهای اسلامی مفکران، نویسندگان و علمای معاصر و قدیمی میباشد که بصورت رایگان برای استفاده کاربران و طالبان علوم شرعی در اختیار علاقهمندان قرار داده شده است.

جستجوی دقیق و پیشرفته از مزایای مهم این نرم افزار بحساب میآید. این نرم افزار همچنین این امکان را به شما میدهد که بتوانید به این کتابخانه کتابهایی را اضافه کنید البته در سایت رسمی المکتبة الشاملة کتابهایی برای اضافه کردن کتب به کتابخانه قرار داده شده است که شما میتوانید از آن استفاده کنید. از دیگر ویژگیهای این نرم افزار امکان اصلاح و ویرایش کتابها است یعنی به کاربران این امکان را میدهد که بتوانند به راحتی کتابهای موجود در کتابخانه را ویرایش نمایید.

کار با این نرم افزار بسیار آسان و راحت میباشد و میتوانید که با سرعت بسیار خوبی در بین کتابهای موجود در کتابخانه به تحقیق و جستجو بپردازید. این نرم افزار قابلیت Update و ارتقاء را نیز دارد که سایت تمکین آخرین نسخه آن را در اختیار علاقه مندان قرار میدهد.

دانلود نرم افزار: نسخه 3.51 این نرم افزار به صورت فشرده 2 گیگابایت میباشد که در صورت باز کردن آن از حالت فشرده، حجم آن به 8.4 گیگا بایت، افزایش پیدا میکند.
این کتابخانه بزرگ برای راحتی کاربران به چند روش قابل دانلود میباشد:

روش اول: دانلود نرم افزار فشرده شده در حجم 2 گیگ با لینک مستقیم و قابلیت ادامه دانلود در صورت قطع کردن آن.

دانلود مستقیم و کامل نرم افزار مکتبه الشامله  1.95 گیگا بایت

روش دوم: از آنجا که بیشتر کاربران از سرعت و پهنای باند اینترنت خوبی برخوردار نمی باشند و برای آنها مقدور نیست که بتوانند یک جا همه نرم افزار مکتبه الشامله را دانلود کنند. پس برای راحت کاربران این نرم افزار به 23 بخش تقسیم شده است و کاربران میتوانند در هر بار بخشی از آنرا دانلود کنند.


01-02-03-04-05-06-07-08-09-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23


روش سوم: در این روش شما میتوانید تنها نرم افزار را (بدون کتاب) دانلود کنید و بعداً به آن کتابهای دلخواه خود را اضافه کنید و برای خود کتابخانهای شخصی ایجاد کنید. حجم نرم افزار 19 مگا بایت می باشد و به راحتی قابل دانلود است.


نرم افزار مکتبه الشامله نسخه 3.51 (بدون کتاب)  19 MB